Productomschrijving
- Waterdichte aansluiting op EPDM dakfolie
- Sluit aan op regenpijp of HWA-leiding
- Flexibele EPDM-manchet plooit mee met het dak
- Montage zonder verwarmen of lassen
Vlotte regenwaterafvoer voor het platte dak
Met de Pandser EPDM stadsuitloop 60 x 80 mm x 90° voer je regenwater netjes af op platte daken. De uitloop verbindt het dakvlak met de regenpijp of HWA-leiding. De Europese EPDM-manchet zorgt voor een volledig waterdichte aansluiting op de EPDM-dakfolie. Je plaatst de uitloop eenvoudig in het dakvlak en kleeft de manchet mee met de EPDM zonder ingewikkelde stappen.
Naadloze aansluiting op de dakfolie
De stadsuitloop is opgebouwd uit stevig kunststof en heeft een flexibele EPDM-manchet die soepel meeplooit met de dakbedekking. Daardoor sluit alles strak aan en blijft de aansluiting dicht, ook bij temperatuurwisselingen waarbij het dak werkt. Branden of lassen is niet nodig. De uitloop wordt deel van de dakbedekking en voorkomt zo lekken rond de afvoerpunten.
Eenvoudig te installeren
Steek de Pandser EPDM stadsuitloop 90° door het dakvlak heen en sluit de onderzijde aan op de regenpijp. Druk vervolgens de manchet stevig aan op de EPDM met een aandrukroller. Het flexibele ontwerp zorgt ervoor dat je vlot werkt met weinig gereedschap. Praktisch voor doe-het-zelvers die een nauwkeurige en waterdichte oplossing willen voor de dakafvoer. Combineer de Pandser stadsuitloop met Pandser Bonding Adhesive 1 liter en aandrukroller voor een complete toepassing.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370083 |
| EAN | 8713331041483 |
| Merk | Pandser |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
