Overgangsprofiel zelfklevend 41MM 93CM Zwart
Prijs: 17.79 euro
Kleur:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 6 mei in huis
- Ophalen in de bouwmarkt
- Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 15 mei en 20 mei worden opgehaald afhankelijk van de bouwmarkt die je kiest.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Profielvorm:hol_profiel
- Materiaal:Metaal
- Toepassingsgebied:Vochtige ruimtes, Binnen
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
4 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooie strip!
Mooie kleurvaste strip! Gebruikt om een de overgang tussen mat en pvc te overbruggen
Marjolein van Dijk
2 oktober 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 151946 |
| EAN | 8717003337263 |
| Gewicht product | 146 gr |
| Hoogte product | 6 mm |
| Lengte product | 930 mm |
| Breedte product | 41 mm |
| Merk | Finifix |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.