Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Uitgerust met geïntegreerde dimbare LED lamp
- Uitgerust met warm wit licht (2700K)
- Dimbaar via 'touch' sensor op de lamp
Laat je kinderen wegdromen bij deze schattige figuren. Charlie is een unieke wandlamp met verschillende gedaantes. Deze verlichting in de vorm van een dier is uitgerust met een geïntegreerde dimbare ledlamp voor extra warm wit licht. Via de touchsensor op de lamp bedient je zoon- of dochterlief helemaal zelf de lichtkleur in de kamer. De uitvoering in hoogwaardig metaal garandeert een veilig gebruik in elke kinderkamer. Jong of iets ouder? Met Charlie aan je zijde geniet je van een heerlijke nachtrust. Slaap lekker.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 319570 |
| EAN | 5411212441768 |
| Gewicht product | 850 gr |
| Hoogte product | 200 mm |
| Lengte product | 207 mm |
| Breedte product | 42 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
