Prijs: 119 euro
89.25 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle buitenverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. lichtbronnen, TL-buizen, Philips Hue en Vast Laag-artikelen
Aanbieding nog 9 dagen geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Glas
Claire LED is een bijzonder kijkstuk. Dat heeft deze wandlamp te danken aan zijn opvallend en ingenieus design. Het samenspel tussen aluminium en helder glas geeft deze buitenverlichting een klassevolle uitstraling. Met een IP-waarde van 54 is deze duurzame wandlamp uitermate geschikt voor buitengebruk. Bijvoorbeeld als sfeerverlichting om je voordeur aangenaam te verlichten of als sfeerbrenger in je tuin of op je terras. Gebruik Claire LED zeker in combinatie met led-kooldraadlampen voor een hoogstaand resultaat. Voor de lichtbron moet je zelf zorgen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide buitenlamp Claire duo89.25
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 89.25
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179657 |
| EAN | 5411212271495 |
| Gewicht product | 2700 gr |
| Hoogte product | 400 mm |
| Lengte product | 160 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.