Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Uitgerust met geïntegreerde LED lamp
- Uitgerust met warm wit licht (2700K)
- Uitgerust met een bewegingssensor
Rust je badkamer of washok uit met Dasher. Deze elegante plafonnière met geïntegreerde ledlamp heeft een subtiele diameter van 29,3 centimeter. De plafondlamp verspreidt een warm licht en creëert een gezellige sfeer. De ingebouwde bewegingssensor biedt bovendien verschillende voordelen. Je bespaart niet alleen heel wat energie, de actieve plafondverlichting garandeert vooral extra veiligheid. Gemaakt van hoogwaardig acryl en speciaal ontworpen voor gebruik in de badkamer, combineert Dasher stijl en functionaliteit. Een verfijnde uitstraling met de nodige gemoedsrust? Dat is Dasher ten voeten uit.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 344364 |
| EAN | 5411212792082 |
| Gewicht product | 400 gr |
| Hoogte product | 85 mm |
| Lengte product | 293 mm |
| Breedte product | 293 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie