Lampenkap Velours Ø30x21 zwart
Uitstekend beoordeeld
4.9 / 5 (27 klantreviews)
37.99
Prijs: 11.4 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
kleur:
afmeting:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleur:Zwart-zilver
Lampenkap Velours is een bijzonder item uit onze collectie. Het gebruik van zwart velours in combinatie met de cilinder vorm geeft deze kap een luxe uitstraling. De diepe zwarte kleur past in vele interieurs en geeft warmte en sfeer in de gewenste ruimte. Deze moderne maar toch ook klassieke kap is een ware accessoire voor jouw woonkamer of bijvoorbeeld slaapkamer. Combineer de kap met één van onze lampenvoeten en stel jouw lamp naar eigen smaak samen. De kap heeft een diameter van 30 cm en een hoogte van 21 cm. Direct de juiste lichtbron kopen? Kies uit ons ruime assortiment lichtbronnen een energiezuinige LED-lichtbron en haal direct extra sfeer in huis.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 149781 |
| EAN | 8717807306403 |
| Gewicht product | 275 gr |
| Hoogte product | 210 mm |
| Lengte product | 300 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
27 klantreviews
5 sterren
24 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
mooie lampekappen (3 stuks)
inmiddels aanbevolen bij een kennis die hier is komen kijken.
Zij heeft er ook eentje gekocht.
L Vernooij
24 oktober 2024
5/5
Prima Lampenkap, voordelig geprijsd
Kwalitatief prima lampenkap, en geeft mooi licht door de glanzende grijze binnenkant.
Liesbeth
1 februari 2022
5/5
Moderne lampenkap
Deze lampenkap is een aanwinst in mijn kamer door mooi lichtval en design.
Elly
2 december 2021