Prijs: 20.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Kussen met golvend dessin in oudroze voor een speels en sfeervol accent
- Patroon met strepen en golvende lijnen in verschillende tinten
- Afgewerkt met rucherand rondom voor een decoratief en trendy detail
- Afmetingen van L55 x B35 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Gemaakt van katoen en makkelijk te combineren met neutrale kussens of bijpassende dessins
Geef je bank, fauteuil of bed een speels accent met dit kussen met golvend dessin in oudroze. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een patroon met strepen en golvende lijnen in verschillende tinten, afgewerkt met een rucherand rondom voor een decoratief detail. Dankzij het formaat van L55 x B35 x H10 cm is het ideaal als sierkussen en makkelijk te combineren met andere kussens in neutrale kleuren of met bijpassende dessins. Perfect om extra sfeer toe te voegen aan je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370266 |
| EAN | 8720983690914 |
| Gewicht product | 680 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
