Prijs: 98.99 euro
74.24 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle buitenverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. lichtbronnen, TL-buizen, Philips Hue en Vast Laag-artikelen
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 237398 |
| EAN | 7318307865257 |
| Gewicht product | 700 gr |
| Hoogte product | 115 mm |
| Lengte product | 175 mm |
| Breedte product | 85 mm |
| Type(nummer) | Chieri 7865 |
| Merk | KONSTSMIDE |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.