Konstsmide buitenlamp Chieri 4x1w Mat wit
Prijs: 78.99 euro
59.24 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle buitenverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. lichtbronnen, TL-buizen, Philips Hue en Vast Laag-artikelen
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 237397 |
| EAN | 7318307891256 |
| Gewicht product | 500 gr |
| Hoogte product | 115 mm |
| Lengte product | 115 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Type(nummer) | Chieri 7891 |
| Merk | KONSTSMIDE |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.