Prijs: 15.89 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, donderdag 30 april in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bevestigingsmethode:Hangend
- Binnen/buitengebruik:Binnen, Buiten
De klimkarabijn 110 x 65 mm is gemaakt van extra sterk aluminium. De klimkarabijn is 110 bij 65 millimeter en heeft een breeklast van 2000 kilogram, hiermee is het dus een zeer sterke lichtgewicht karabijnhaak. Deze haak heeft geen speciale borging en is meer geschikt voor het zekeren van banden.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 432744 |
| EAN | 8718627181942 |
| Gewicht product | 68 gr |
| Hoogte product | 110 mm |
| Lengte product | 20 mm |
| Breedte product | 65 mm |
| Merk | KPE Holland |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.