Karabijnhaak verzinkt 50 mm
Prijs: 3.49 euro
Online beperkt op voorraad
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bevestigingsmethode:Hangen
- Binnen/buitengebruik:Binnen, Buiten
Deze verzinkte karabijnhaak heeft een lengte van 50mm en een dikte van 5mm. Een karabijnhaak is dankzij het scharnierende deel geschikt om snel en eenvoudig dingen met elkaar te verbinden. Karabijnhaken komen goed van pas als u iets moet zekeren of op een eenvoudige manier aan elkaar moet bevestigen. De karabijnhaak is per 2 stuks verpakt in een blister.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 338827 |
| EAN | 5411387075287 |
| Gewicht product | 27 gr |
| Hoogte product | 25 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Merk | Ledent |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
7 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
karabijnhaak
We hebben de haken gebruikt om een rek aan het plafond te hangen met kettingen. Heel praktisch en snel aangehaakt.
Esther
3 januari 2022
3/5
Sterke haak, minder prettige sluiting.
Sterke haak; sluit goed, maar de vorm van de sluithaak maakt dat deze lastiger los te maken is als je die aan de lus van je broek hebt vastgemaakt. Dan blijft deze makkelijk haken.
Marjan
22 december 2024