KARWEI tafellamp Lex messing afgerond
Uitstekend beoordeeld
5.0 / 5 (9 klantreviews)
29.99
Prijs: 9 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal: Metaal
- Fitting: E27
De tafellamp Lex messing is een leuke woonaccessoire die licht geeft. Het strakke, messing, ronde design geeft deze lamp een moderne uitstraling. Door te kiezen voor een unieke lichtbron geef je met deze lamp het interieur net dat beetje extra. Plaats de lamp op bijvoorbeeld een dressoir of naast de tv en geniet van de extra sfeer in jouw huis. De tafellamp heeft een hoogte van 10cm en een diameter van 9cm.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 146522 |
| EAN | 8711247070528 |
| Gewicht product | 340 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Klantreviews
9 klantreviews
5 sterren
9 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooie lamp!
Leuke lampen, we gebruiken ze op de nachtkastjes. En datin de aanbieding voor een erg concurrerende prijs.
Blank
13 augustus 2025
5/5
Toplamp
Heel fijne lamp voor een mooie prijs.
Voldoet aan mijn verwachting.
Diena
5 juni 2025
5/5
Tafellamp
Mooie lamp, bij mij in slaapkamer , viel wel tegen dat de lamp nog apart gekocht moest worden maar wel weer keuze uit diverse modellen.
Claudia
1 juli 2024