HG koffiemachine ontkalker citroenzuur 500 ml
Productomschrijving
- Voor padkoffiezet- en Espressoapparaten
- Veilig, snel en reukloos
De HG ontkalker voor espresso- & padkoffiezetapparaten 500ml is een ontkalker op basis van citroenzuur, speciaal ontwikkeld voor het verwijderen van kalkaanslag uit alle soorten espresso- en padkoffiemachines. Deze ontkalker werkt veilig, snel en reukloos en is volledig biologisch afbreekbaar. Bij regelmatig gebruik van HG ontkalker blijft de koffie lekker smaken, behoudt het apparaat zijn snelheid en heb je bovendien jaren langer plezier van uw espresso- of padkoffiezetapparaat.
Giet 75 ml (¾ koffiekopje) HG ontkalker in het waterreservoir en vul dit aan tot 750 ml water (10 x verdund). Laat deze oplossing 10 minuten inwerken. Zet vervolgens het apparaat aan en laat de vloeistof voor de helft doorlopen. Doe het apparaat uit, laat het product 10 minuten inwerken en laat vervolgens de rest van de vloeistof doorlopen tot het reservoir geheel leeg is. Spoel na de behandeling het apparaat tenminste 3 x door met schoon leidingwater. Plaats bij padkoffiezetapparaten eventueel eerst een padhouder met een gebruikte koffiepad in de machine, zodat eventuele kalkresten hierin opgevangen worden. Op deze manier kan een mogelijke verstopping van de uitstroomopening worden voorkomen. Eén flacon van 500 ml is goed voor 6x ontkalken.
Voor het ontkalken van normale koffiezetapparaten, waterkokers, en wasmachines adviseren wij HG snel ontkalker voor koffiezetapparaten, waterkokers en wasmachines.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 210250 |
| EAN | 8711577190491 |
| Gewicht product | 540 gr |
| Hoogte product | 210 mm |
| Lengte product | 67 mm |
| Breedte product | 67 mm |
| Merk | HG |
