Handson sleutelkluis KS-2
Prijs: 23.49 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Soort slot:Sleutel
- Accessoires bijgeleverd:Verankeringsmateriaal
- Materiaal:Metaal
Deze Handson sleutelkluis KS-2 is een erg veilig hulpmiddel om een sleutel achter te laten, bijvoorbeeld voor de kinderen, de huishoudelijke hulp of een storingsmonteur. De sleutelkluis is compact en kan aan de buitengevel worden gemonteerd. Vervolgens kan de kluis alleen met de code worden geopend. De afmeting van deze sleutelkluis is 8x6,5x 2,8 cm.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 560609 |
| EAN | 8711247896364 |
| Gewicht product | 443 gr |
| Hoogte product | 90 mm |
| Lengte product | 35 mm |
| Breedte product | 61 mm |
| Type(nummer) | KS-2 |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
54 klantreviews
5 sterren
28 reviews
4 sterren
10 reviews
3 sterren
6 reviews
2 sterren
2 reviews
1 ster
8 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
sleutelkluis
de kwaliteit van de draaiwielen vind ik onvoldoende
jm
7 november 2025
5/5
Handig
Makkelijk in gebruik en te monteren. Code makkelijk in te stellen en te veranderen.
Bram v h
11 oktober 2025