Handson meubeltransporter wiel blauw max. 150 kg
Prijs: 4.99 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Deze kleine transporter is zeer handig om snel objecten te verplaatsen in huis of in de tuin met een maximum gewicht van 150 kg.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 239821 |
| EAN | 8711247168867 |
| Gewicht product | 105 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 103 mm |
| Breedte product | 77 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.