Handson LED globe 125mm E27 5,5W(=30W) dimbaar
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:350 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:6,5 Watt
De Handson LED globe 125mm E27 5,5W(=30W) helder dimbaar is een decoratieve lamp die gezien mag worden. Door de globe van helder glas en de spiraalvormige draad past deze lichtbron in bijna elke interieurstijl. Of het nu industrieel, modern of klassiek is, er is bij Karwei altijd een bijpassend armatuur te koop.
Door de grote fitting (E27) past deze lamp in de meeste armaturen. Let bij het kopen van een globe lichtbron op de diameter van de globe, de diameter van deze lamp is 12,5 cm. Het wattage van deze globe is 5,5 Watt, en de lichtopbrengst is 350 lumen. De kleurtemperatuur is met 1800K zeer warm te noemen. Met een gemiddelde levensduur van 15.000 uur.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 167684 |
| EAN | 8711297052864 |
| Gewicht product | 98 gr |
| Hoogte product | 172 mm |
| Lengte product | 125 mm |
| Breedte product | 125 mm |
| Merk | Handson |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie