Handson LED 125mm globe E27 4W=15W 135LM gold
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:136 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:3 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
De Handson LED 125mm globe E27 4W=15W 135LM gold is een decoratieve lamp die gezien mag worden. Door de goudkleurige globe en de spiraalvormige draad past deze lichtbron in bijna elke interieurstijl. Of het nu industrieel, modern of klassiek is, er is bij Karwei altijd een bijpassend armatuur te koop.
Door de grote fitting (E27) past deze lamp in de meeste armaturen. Let bij het kopen van een globe lichtbron op de diameter van de globe, de diameter van deze lamp is 12,5 cm. Het wattage van deze globe is 4 Watt, en de lichtopbrengst is 135 lumen. De kleurtemperatuur is met 1800K zeer warm te noemen. Met een gemiddelde levensduur van 15.000 uur.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 167591 |
| EAN | 8711297052178 |
| Gewicht product | 105 gr |
| Hoogte product | 172 mm |
| Lengte product | 125 mm |
| Breedte product | 125 mm |
| Merk | Handson |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie