Gatzaag gips en hout ¿76 mm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd€4.95Thuisbezorgd gratis vanaf €50Vandaag besteld, maandag 9 november in huis
- Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Diameter 76 mm voor spots en kabeldoorvoeren
- Geschikt voor gipsplaat en hout
- Inclusief centreerboor
- Snelle en schone gaten
De gatzaag gips en hout ¿76 mm is een handige gatenzaag voor het boren van grote gaten in gipsplaat en hout. De diameter van 76 mm is geschikt voor het plaatsen van inbouwspots en kabeldoorvoeren. De meegeleverde centreerboor zorgt voor nauwkeurige positionering.
Je gebruikt deze gatzaag voor het maken van gaten voor inbouwspots in plafonds, kabeldoorvoeren in werkbladen en andere toepassingen waar je een groot rond gat nodig hebt. De getande snijrand zorgt voor een snelle en schone snede in zachte materialen. De gatzaag past in alle boormachines en accuboormachines met standaard boorkop. Voor het beste resultaat werk je met een lage snelheid.
Specificaties
| Productnummer | 227783 |
|---|---|
| EAN | 8711247165675 |
| Gewicht product | 320 gr |
| Hoogte product | 76 mm |
| Lengte product | 99 mm |
| Breedte product | 76 mm |
| Merk | Handson |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Vaak samen gekocht
Klantreviews
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Top voor wandcontactdozen inbouwenPrima ding. Voelt stevig en doet wat ie moet doen.Petor23 juli 2025Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview onmisbaarperfecte zaag voor inbouwdozen nauwkeurig en zeer scherpJan31 mei 2025Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview de zaag voor een holle wand inbouwdoosVoor het inbouwen van een holle wand inbouwdoos heeft deze zaag precies de juiste maatKees18 januari 2025