Ga naar hoofdinhoud

FireAngel hittemelder met vervangbare batterijen (levensduur 5 jaar)

Prijs: 22,99 euro.
30% korting. Voordeelprijs: 16,09 euro, met Club Karwei.
30% korting op alle brandbeveiliging alleen met de Club Karwei Kaart
Aanbieding nog 3 dagen geldig

Online beperkt op voorraad

  • Thuisbezorgd€4.95
    Thuisbezorgd gratis vanaf €50
    Vandaag besteld, maandag 26 oktober in huis
  • Click & collectgratis
    Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt

Voorraad in de bouwmarkt

Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Hittemelder met vervangbare batterijen
  • Sleep Easy - stopt het bijna-leeg-batterij-signaal gedurende 8 uur.
  • Waarschuwing als de batterij bijna leeg is.
  • Luid 85 decibel piëzo elektrisch alarm
  • Ook geschikt voor recreatiewoningen, caravan/camper
  • Class A1 (54°C - 65°C)
Fire Angel
Deze FireAngel hittemelder met vervangbare batterijen (levensduur 5 jaar) is ideaal voor gebruik in ruimtes waar een rookmelder niet geschikt is, zoals in de keuken of in stoffige ruimten zoals een garage of kelder. Een hittemelder reageert niet op rook maar op warmte (bij 60 graden). De hittemelder melder geeft een duidelijk alarm van 85 decibel bij sterk stijgende hitte. De hittemelder heeft een test- en pauzeknop, een LED-lampje, een alarmindicatie lampje en een bijna-leeg-batterij-signaal. De hittemelder werkt op twee AA batterijen en is eenvoudig te installeren.

Handig als set kopen

FireAngel hittemelder met vervangbare batterijen (levensduur 5 jaar)
FireAngel hittemelder met vervangbare batterijen (levensduur 5 jaar)16.09 euro
Totaal 16.09 euro

Specificaties

Product
Productnummer203034
EAN0816317006396
Type(nummer)AE6715-EUR
MerkFire Angel
Houdbaarheid na openingmaanden

Bestel- en bezorginformatie

Bezorgd door PostNL
Vandaag besteld, maandag 26 oktober in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt

Gratis retourneren in de bouwmarkt

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen, verse/bederfelijke artikelen zoals planten en artikelen die om redenen van gezondheidsbescherming of hygiëne niet geschikt zijn om te worden teruggezonden.

Meer uit deze actie

Vaak samen gekocht

Klantreviews

Beoordeeld met 4.3 van de 5 sterren, 4 klantreviews
5 sterren - 2 reviews.
4 sterren - 1 review.
3 sterren - 1 review.
2 sterren - 0 reviews.
1 ster - 0 reviews.

Meeste sterren klantreviews

  • Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
    Valse meldingen
    Wordt gebruikt in de keuken, hopelijk werkt dit beter dan een rook melder die regelmatig afging bij baken, braden en koken, en de niet vervangbare battery ging leeg.
    Joy
    6 mei 2026
  • Beoordeeld met 4.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
    Prima hitte melder. Batterij geen team maar 5 jaar
    Prima hitte melder, Compact ziet er netjes uit. Ideaal voor in de keuken want deze gaat tenminste niet af door de stoom uit een pan. Alleen klopt de advertentie niet daar staat batterij 10 jaar, op de verpakking zelf staat 5 jaar.
    Jan R
    26 november 2025
  • Beoordeeld met 3.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
    Vertrouwen in goede werking
    Ik heb de hittemelder nog niet blootgesteld aan 60 graden Celcius, dus ik weet niet zeker of ie goed werkt ;-) Ik vertrouw op de goede werking. Jammer dat er geen 9V-batterij in kan, want die zijn in een NiMh-Low Self Discharge-uitvoering (oplaadbaar) beschikbaar. Deze melder gebruikt 2xAA-batterijen, waarvan de oplaadbare 1,5V-variant alleen in lastige Li-Ion-uitvoering met USB-C-aansluiting beschikbaar is (Google: "4013674193974"). NiMh-1,2V AA-batterijen werken niet in rook-/hittemelders. Ook jammer dat de hittemelder niet koppelbaar is aan andere rook-/hittemelders van AngelEye. Pluspunt: montageplaat is erg gebruiksvriendelijk: je draait de hittemelder er moeiteloos op. Dat is bij een Alecto-montageplaat veel lastiger.
    Odie
    30 september 2024