Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Type sluiting:Kliksysteem
De plisséhor voor deuren s700 is een in wit aluminium uitgevoerde plissédeur. Geschikt voor naar binnen en buiten draaiende deuren, montage in het kozijn. Met het opbouwkader is de deur ook op het kozijn te plaatsen. Bij een dubbele opstelling ook geschikt voor grotere openingen zoals dubbele deuren en schuifpuien. De plisséhor s700 is in de breedte en hoogte inkortbaar. Voorzien van een extra lage ondergeleider van 7 mm. De greepstijl is voorzien van een interne magneetsluiting.
Beoordeeld met 3.4 van de 5 sterren, 19 klantreviews
5 sterren
7 reviews
5 sterren - 7 reviews.
4 sterren
3 reviews
4 sterren - 3 reviews.
3 sterren
4 reviews
3 sterren - 4 reviews.
2 sterren
0 reviews
2 sterren - 0 reviews.
1 ster
5 reviews
1 ster - 5 reviews.
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
Prima, prima.
Mooie deur, goede beschrijving voor de montage. Simply the best.
Jopieede
22 juli 2021
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
Beste oplossing die we geprobeerd hebben
Schuift makkelijk, makkelijk te plaatsen zonder schade aan kozijnen. Je hebt zoals andere reviews aangeven wel even tijd nodig om de handleiding te begrijpen en alles op te meten. Vantevoren lijkt get enorm veel werk. Het zagen was zo gebeurd, en het plaatsen ook.
Zijn erg blij met het resultaat
Mama
4 augustus 2020
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
Absolutely brilliant and looks very smart
This is a fantastic product and relatively easy to fix yourself. The finish looks very smart, the magnetic closure is simple and elegant and it keep out all those bugs. Took around 3 hours to fit, including all adjustments.