Atlantic fonteinset Harry rechthoekig wit
Prijs: 179 euro
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Ruimtebesparend ontwerp
- Inclusief kraan, sifon en plug
- Eenvoudige montage, 3 jaar garantie
De Atlantic Harry fonteinset rechthoekig, vervaardigd in wit keramiek, is perfect voor de kleine badkamer of toiletruimte. De fonteinset wordt geleverd met een kraan, sifon, afvoerplug en al het benodigde bevestigingsmateriaal. De kraan, sifon en afvoerplug zijn stijlvol afgewerkt met een verchroomde buitenlaag. Bij dit model bevindt het kraangat zich in het midden van de wasbak. De Atlantic handenwasserset Harry rechthoekig wit keramiek in de afmetingen (bxdxh) 38x24x7 cm is eenvoudig te installeren en komt met drie jaar garantie.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 271719 |
| EAN | 8711247198086 |
| Gewicht product | 6000 gr |
| Hoogte product | 70 mm |
| Lengte product | 240 mm |
| Breedte product | 380 mm |
| Merk | Atlantic |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
0 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
4/5
Mooi fonteintje
Mooie maat en voor een mooie prijs! Hangt prima in ons toilet!
Ria
17 april 2025
1/5
Bizar slecht op elkaar afgestemde set
Ik ben er pas na montage achtergekomen dat het bijgeleverde kraantje te hoog is en over de rand van het fonteintje heen spuit. Totaal onbruikbaar maar aangezien het fonteintje als aan de muur zat voor we hier achter kwamen is retourneren geen optie meer.
Mike
27 maart 2026