Vlonderplank Douglas hout geschaafd 2,4 x 13,8 x 300 cm
Productomschrijving
- Fijn geschaafd
- Onbehandeld Douglas hout
- Lengte: ca. 300 cm
- Kopstuk: ca. 2,4 x 13,8 cm
Tuinhout bij Karwei
Ontdek ons uitgebreide assortiment tuinhout bij Karwei, inclusief tuinpalen, planken en schuttingen van diverse houtsoorten zoals geïmpregneerd vuren- en grenenhout, douglas en hardhout.
Vlonderplank
Deze 300 cm lange vlonderplank is perfect voor het creëren van een robuust terras of vlonder. Met een dikte van ca. 2,4 cm en een breedte van ca. 13,8 cm, biedt de plank een lange en uniforme afwerking. De geschaafde afwerking zorgt voor een glad oppervlak en de 2-zijdige profilering geeft je de vrijheid om de zijde met antislip en luxe uitstraling te kiezen.
Levensduur en onderhoud
De plank is vervaardigd uit onbehandeld douglashout, dat bekend staat om zijn lange levensduur, ook zonder behandeling. Het hout behoudt zijn natuurlijke warme kleur en biedt een levensduur die vergelijkbaar is met dat van geïmpregneerd vuren- of grenenhout.
Natuurlijk hout
Als natuurproduct kan hout krimpen of uitzetten door weersinvloeden. Het kan ook hars bevatten en knoesten die bij warm weer kunnen uitkomen. Hout vergrijst na verloop van tijd op een natuurlijke manier, wat geen invloed heeft op de levensduur. Voor het behoud van de kleur kan het hout worden behandeld met een tuinbeits.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 522146 |
| EAN | 8711615150067 |
| Gewicht product | 5500 gr |
| Hoogte product | 24 mm |
| Lengte product | 3000 mm |
| Breedte product | 138 mm |
| Merk | Geen |