suki pijpensnijder 3-30 mm
Prijs: 18.49 euro
Maximale diameter:
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type:Pijpsnijder
- Maximale diameter:30 mm
- Minimale diameter:3 mm
Met de suki-pijpensnijder snijdt u ronde, koperen leidingen met een diameter van 3mm tot maximaal 30mm haaks door. Tijdens het snijden ontstaat braamvorming, daarom is de pijpsnijder voor 3mm- tot 30mm-leidingen voorzien van een afbramer. Deze afbramer bevindt zich achter in het stelwiel. Hiermee verwijdert u de braam die bij het afsnijden aan de binnenzijde van de leiding ontstaat. Zo zorgt u met de pijpensnijder voor een optimale doorlaat van leidingen met een diameter van 3mm tot 30mm. Kortom, met de pijpsnijder werkt u snel en realiseert u een zuivere, haakse snijkant. In het assortiment van KARWEI vindt u naast deze 3mm- tot 30mm-pijpensnijder ook andere pijpensnijders en passende reservewieltjes.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 551335 |
| EAN | 4032526700344 |
| Gewicht product | 338 gr |
| Hoogte product | 147 mm |
| Lengte product | 36 mm |
| Breedte product | 56 mm |
| Type(nummer) | 3-30mm |
| Merk | Suki |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
3 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Gewoon goed
Simpele pijpensnijder die eenvoudig in gebruik is. Kan bij incidenteel gebruik jaren mee. Jammer dat er geen ontbraammes in het handvat zit.
30 mei 2022
4/5
Prima pijpensnijder
Werkt prima en er zijn losse wieltjes verkrijgbaar
GvA
10 februari 2021