Prijs: 3.99 euro
Q-Link optische kabel toslink 2 meter zwart
Prijs: 14,99 euro.
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd€4.95Thuisbezorgd gratis vanaf €50Vandaag besteld, maandag 2 november in huis
- Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Heldere, storingsvrije audio-overdracht
- Flexibel in gebruik met 2 meter lengte
Met de 2 meter lange Q-Link Toslink optische kabel geniet je van een heldere en storingsvrije digitale audio-overdracht. Deze kabel is ideaal voor de aansluiting van je soundbar, televisie of AV-receiver. Dankzij de lengte van 2 meter heb je voldoende ruimte om verschillende opstellingen te realiseren. De stevige constructie garandeert langdurige prestaties en betrouwbare verbindingen.
Specificaties
| Productnummer | 272097 |
|---|---|
| EAN | 8711332392092 |
| Gewicht product | 90 gr |
| Hoogte product | 10 mm |
| Lengte product | 2000 mm |
| Breedte product | 10 mm |
| Merk | Q-link |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Vandaag besteld, maandag 2 november in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen, verse/bederfelijke artikelen zoals planten en artikelen die om redenen van gezondheidsbescherming of hygiëne niet geschikt zijn om te worden teruggezonden.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
Beoordeeld met 4.0 van de 5 sterren, 3 klantreviews
5 sterren - 2 reviews.
4 sterren - 0 reviews.
3 sterren - 0 reviews.
2 sterren - 1 review.
1 ster - 0 reviews.
Meeste sterren klantreviews
Beoordeeld met 5.0 van de 5 sterren, 1 klantreview Goede kwaliteit kabelGoede kwaliteit kabel. Zeer makkelijk te bevestigen.Barbara3 mei 2025