Profile reservelamp 7W t.b.v. Prolight nachtlamp 2 stuks
Prijs: 5.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Reservelamp
- Kleine fitting (E14) 7 watt
- Twee stuks
De Profile reservelamp 7W t.b.v. Prolight nachtlamp 2 stuks zorgen ervoor dat je altijd voorbereid bent wanneer de lamp van de Prolight nachtlamp met sensor (art. nr. 553396) kapot gaat. Deze lamp heeft een kleine fitting (E14). De lamp werkt op 230V~50Hz en heeft een vermogen van 7 Watt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 553388 |
| EAN | 5412748500806 |
| Gewicht product | 5 gr |
| Hoogte product | 52 mm |
| Lengte product | 20 mm |
| Breedte product | 20 mm |
| Merk | Prolight |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
13 klantreviews
5 sterren
9 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prolight nachtlamp
Ik vindt de lampjes geweldig.Ik gebruik ze al jaren.Doe er ook heel lang mee.
Anneke
27 augustus 2024
5/5
Mooie lampjes voor kerststraatje
Deze lampjes gekocht voor in een kerststraatje waar de ledlampjes niet in paste. Geven een mooi zacht licht, helemaal blij mee.
Monique
7 januari 2022
5/5
zeer goed
zeer tevreden zou er nog en een keer wat bestellen .volgende dag in huis
Lida
13 maart 2020