Productomschrijving
- Extra sterk door lange teeltduur
- Minder gevoelig voor weersinvloeden
- Snel te betreden na het aanleggen
- Gelijkmatig en stevig eindresultaat
Je kiest met deze premium speelgazon graszoden voor maximale stevigheid. Ze zijn speciaal geteeld voor situaties waar het gras intensief gebruikt wordt. Denk aan een tuin waar veel gelopen, gespeeld of gezeten wordt. Deze zoden groeien gemiddeld 12 tot 14 maanden op het veld en worden pas geoogst als de kwaliteit op z’n best is. Daardoor ontstaat een grasmat met een sterke, dichte structuur. Na het leggen groeien de zoden snel aan elkaar, waardoor je direct een mooi egaal gazon hebt. Door de stevige opbouw kun je het gras sneller betreden en is het minder gevoelig voor weersomstandigheden. Deze premium zoden zijn ideaal als je een sterk veld wil aanleggen dat er netjes blijft uitzien. De graszoden worden verkocht per vierkante meter.
Let op: volgens de Nederlandse wet heb je 14 dagen bedenktijd om een online bestelling te annuleren. Voor sommige producten geldt een uitzondering. Graszoden vallen onder deze uitzondering, omdat graszoden vers en bederfelijk zijn. Om deze reden is het ook niet mogelijk de bestelling aan de deur te weigeren of de bestelling te retourneren.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 348331 |
| EAN | 8711247217381 |
| Gewicht product | 15000 gr |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 400 mm |
| Breedte product | 2500 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
