KARWEI hanglamp Ymke mat zwart
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 50 klantreviews
70% korting, voordeelprijs: 8.70 euro met korting
Prijs: 28.99 euro
Bespaar tot 80% energie met deze Philips LED Volga armatuur. De geïntegreerde LED-verlichting Philips Volga is 55 cm en geeft hoogwaardig warm wit licht (3000 kelvin) en is uitermate geschikt voor onder een keukenkast te plaatsen of aan een plafond.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 596664 |
| EAN | 8718696163221 |
| Gewicht product | 396 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 55 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Type(nummer) | 8718696163221 |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |