KARWEI hanglamp Ymke mat zwart
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 50 klantreviews
70% korting, voordeelprijs: 8.70 euro met korting
Prijs: 28.99 euro
De Philips Aqualine LED Linea voldoet aan alle veiligheidseisen en is dankzij de hoogwaardige materialen bestand tegen alle weersomstandigheden (IP65). Ideaal te gebruiken in vochtige ruimtes zoals garage, schuur en carport. Mooi qua ontwerp en geeft veel licht voor het verrichten van functionele taken.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 631186 |
| EAN | 8718696169452 |
| Gewicht product | 687 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 120 mm |
| Breedte product | 575 mm |
| Type(nummer) | 31248/31/P0 |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |