Philips myLiving spot Runner aluminium
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
De Philips myLiving spot Runner in aluminium grijs combineert moderne vormgeving met functionaliteit tot een lamp die je binnenruimte in stijl weet te verlichten. De buisvormige spot in industriële stijl is klein, slank en eenvoudig en past perfect in elk modern interieur. De spot is een vorm van accentverlichting, wat betekent dat je de spot kunt gebruiken om een wand of object te verlichten. Zo creëer je precies de sfeer die je in je hal, keuken, woon- of slaapkamer wilt hebben. En omdat de spot richtbaar is, kun je dit altijd aanpassen en veranderen. De spot heeft een GU10 fitting en is geschikt voor een maximaal wattage van 50 watt.
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 449693 |
| EAN | 8718291487937 |
| Gewicht product | 345 gr |
| Hoogte product | 107 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 110 mm |
| Type(nummer) | 530904816 |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie