Philips LED spot GU10 65W niet dimbaar
Prijs: 9.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:460 lm
- Lampfitting:GU10
- Wattage lichtbron:5 Watt
- Lichtkleur:Wit
Vervang uw oude spotlamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-spot, met wit licht. Deze spot verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een GU10-fitting en gaat vaak perfect samen met uw in- of opbouwspots.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153476 |
| EAN | 8719514308770 |
| Gewicht product | 48 gr |
| Hoogte product | 54 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Klantreviews
9 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
2 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Philips LED GU10 65W beoordeling
Ideale hoeveelheid licht voor de badkamer, geen koud licht
O P
14 maart 2024