Philips LED kogel E27 60W mat niet dimbaar
Uitstekend beoordeeld
4.8 / 5 (11 klantreviews)
Prijs: 9.49 euro
Maximale lichtsterkte:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:806 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:7 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Klantreviews
11 klantreviews
5 sterren
9 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Naar verwachting
Prima lamp, volledig naar verwachting. Redelijke prijs.
DirkJan
14 juni 2025
5/5
Klein en veel licht!
Geeft warm licht, maar wel een beetje duur! Prijs kwaliteit verhouding: ruim voldoende.
De Cock
8 februari 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153316 |
| EAN | 8718699762858 |
| Gewicht product | 18 gr |
| Hoogte product | 78 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 45 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.