Philips inbouwspot Taragon wit
18.99
Prijs: 5.7 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Wattage lichtbron:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lampfitting:Geïntegreerde LED
- Materiaal:Metaal
De witte Philips Taragon inbouwspots zijn bijzonder praktisch, zonder al te veel op te vallen. De duurzame en energiezuinige LED-spotjes zijn ideaal als werkverlichting, maar u kunt er ook een mooi detail van uw woninginrichting mee accentueren. Door de geringe inbouwhooogte zijn ze geschikt voor de meeste plafonds.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips inbouwspot Taragon wit 5.70
Voeg product toe aan set
Totaal 5.70
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 154209 |
| EAN | 8718699755768 |
| Gewicht product | 76 gr |
| Hoogte product | 42 mm |
| Lengte product | 85 mm |
| Breedte product | 85 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Bezorging tussen 7 april en 8 april
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.