Philips inbouwspot Dive chroom
Prijs: 31.99 euro
22.39 met Club Karwei
30% korting
30% korting op bijna alle spots, plafond- & badkamerverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. plafondventilators
Aanbieding nog 6 dagen geldig
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
De chroomkleurige Philips Dive inbouwspotjes voor de badkamer hebben een moderne uitstraling. Het gelijkmatige, warmwitte LED-licht is zeer krachtig, maar kan met een geschikte dimmer worden gedimd: ideaal als u even van een heerlijk bad wilt genieten. Door de beperkte montagehoogte kunnen de spotjes in bijna elk verlaagd plafond worden weggewerkt. Dat kan zelfs recht boven de douche of het bad, want ze hebben ze een IP65-classificatie, waarmee ze uitstekend geschikt zijn voor vochtige ruimtes zoals de badkamer.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips inbouwspot Dive chroom22.39
Voeg product toe aan set
Totaal 22.39
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153886 |
| EAN | 8718699789633 |
| Gewicht product | 114 gr |
| Hoogte product | 55 mm |
| Lengte product | 85 mm |
| Breedte product | 85 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.