Philips CorePro LED PLC G24d-2 6,9W warmwit
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 5 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lampfitting - G24d-2
- Lichtkleur - Wit
- Lichtopbrengst - 700 lumen
- Wattage lichtbron - 6,9W
De Philips CorePro LED PLC met een twee-pins fitting is LED verlichting die is gevormd als een traditionele spaarlamp. Door het vergelijkbare ontwerp is dit product de ideale lamp om oude spaarlampen die je nog in huis hebt simpelweg 1-op-1 te vervangen. Dankzij de Philips LED technologie is deze lamp namelijk veel energiezuiniger dan conventionele verlichting; 6.9W ten opzichte van een vergelijkbare spaarlamp van 26W. Hierdoor bespaar je veel energie, en dat merk je op je energierekening! Ook gaan deze LED lampen tot wel 15 jaar mee, wat zo'n 3 tot 5 keer langer is dan traditionele spaarlampen. Hierdoor hoef je ze dus minder vaak te vervangen en bespaar je dus ook nog eens op de aanschaf van nieuwe verlichting.
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 268555 |
| EAN | 8720169287549 |
| Gewicht product | 75 gr |
| Hoogte product | 148 mm |
| Lengte product | 34 mm |
| Breedte product | 34 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |