Philips buitenlamp Actea zwart
67.99
Prijs: 20.4 euro
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Geïntegreerd LED
- Materiaal: aluminium
- Lichtopbrengst: 1200 lumen
De Philips buitenlamp buitenlamp Actea zwart is een moderne buitenlamp met een strakke, matte, ronde afwerking. Hang deze lamp aan je schuur of buitenmuur en maak jouw tuin extra bijzonder. Door het open armatuur wordt het licht mooi en groots verspreid. Deze lamp wordt geleverd inclusief geïntegreerd 12 Watt LED verlichting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 623701 |
| EAN | 8718696165928 |
| Gewicht product | 550 gr |
| Hoogte product | 189 mm |
| Lengte product | 74 mm |
| Breedte product | 189 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Actea Philips betrouwbare en stijlvolle buitenlamp
prima lamp, geeft mooi warm-wit licht door met geintegreerde ledlamp
Ineke
15 februari 2021