Parasol Carolina zwart Ø 300 cm
149.00
Prijs: 119.2 euro
Met Club Karwei
20% korting op alle parasols alleen met de Club Karwei Kaart
Heb je de Club Karwei kaart nog niet? Vraag de kaart dan aan tijdens het afrekenen. Zo loop je de korting niet mis.
Aanbieding nog 9 dagen geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Diameter van 300 cm
- Voorzien van kantelmechanisme
- Min. 40 kg voetgewicht benodigd
- Voetstuk niet inbegrepen
- Stokdikte van Ø48 mm
De Parasol Carolina Zwart Ø300 cm biedt een schuilplaats tijdens snikhete dagen. De parasol heeft een metalen stok met een diameter van 4,8 cm en een zwart polyester doek. Op dagen dat je de parasol niet nodig hebt, kun je deze eenvoudig inklappen. Daardoor neemt deze parasol nauwelijks ruimte in en is deze eenvoudig te vervoeren. Deze parasol heeft een diameter van 300 centimeter. Door dit formaat heeft de parasol minimaal 40 kg nodig om stabiel te wind te doorstaan. Deze parasol komt exclusief voetstuk, maar die hebben wij wel in ons assortiment.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 538183 |
| EAN | 8711297421141 |
| Gewicht product | 7300 gr |
| Hoogte product | 2380 mm |
| Lengte product | 3000 mm |
| Breedte product | 3000 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Meer uit deze actie
Klantreviews
19 klantreviews
5 sterren
13 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
2 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Parasol
Prima parasol.
Mooi van kleur, en goed in en uit te draaien
Johan
16 augustus 2024
5/5
Parasol
De houder is stevig aan te schroeven (verlengstuk). Parasol heeft een mooie breedte het zwarte doek houdt het zonlicht goed tegen
Ben erg tevreden met.deze parasol.
Bert
19 juni 2024
5/5
Super parasol
Hebben al zo’n parasol en een tweede paste in ons concept
Bernard
3 april 2024