Palissade Beton 66,6x25x6 cm grijs
7.49
Prijs: 2.25 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Grijs
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 523744 |
| EAN | 8711434369114 |
| Gewicht product | 18300 gr |
| Hoogte product | 60 mm |
| Lengte product | 666 mm |
| Breedte product | 250 mm |
| Merk | Decor |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.