Overgangsprofiel zelfklevend 34MM 93CM RVS
Prijs: 15.19 euro
Kleur:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 6 mei in huis
- Ophalen in de bouwmarkt
- Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 16 mei en 21 mei worden opgehaald afhankelijk van de bouwmarkt die je kiest.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Profielvorm:hol_profiel
- Materiaal:Metaal
- Toepassingsgebied:Vochtige ruimtes, Binnen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 151960 |
| EAN | 8717003337249 |
| Gewicht product | 118 gr |
| Hoogte product | 5 mm |
| Lengte product | 930 mm |
| Breedte product | 34 mm |
| Merk | Finifix |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Meer in de lijn overgangsprofiel
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Perfect
Het is perfect, makkelijk te zagen op maat en ziet er super strak uit.
Stephanie
29 januari 2021