Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Met synthetisch haar en kunststof steel
Geschikt voor gladde ondergronden
Ideaal voor kleine oppervlakken
Voor verf op waterbasis en terpentinebasis
De OK kwast voor alle verfsoorten rond 10 is een ronde kwast met synthetisch haar geschikt voor verf op water en terpentinebasis. De kwast is 10 millimeter breed en daardoor handig voor kleine oppervlakken en detailwerk. Je gebruikt deze kwast op gladde ondergronden zoals MDF of baksteen. De haren zijn van synthetisch materiaal en geven goed verf af wat fijn werkt bij muurverf en lak. De steel is van kunststof en daardoor goed bestand tegen vocht. Deze universele kwast is handig voor wie snel en simpel een kleine schilderklus wil doen. Door de smalle punt kom je ook goed bij lastige hoekjes.
Klantreviews
62 klantreviews
5 sterren
31 reviews
4 sterren
23 reviews
3 sterren
7 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Goede kwast
Goed kwastje voor de lak, verloor nauwelijks losse haar.
Stefanie
27 juli 2025
5/5
Prima kwast
Ik vind dit deze maat 10 de ideale verfkwast. Schildert prima weg.
JB62
23 mei 2025
5/5
OK kwast voor elke verfklus
prima kwast. Geschikt voor elke verfklus. Nu gebruikt om Bison Tix mee te verlijmen.
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.