LUX 20V dubbele acculader
Prijs: 24.99 euro
Online beperkt op voorraad
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in bouwmarktgratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Voltage:20 Volt
- Type:Acculader
De LUX dual-lader 20V is onderdeel van het LUX 20V accuplatform. Gebruik de lader om tegelijkertijd twee accu's op te laten. Het volladen van een 2Ah accu duurt ongeveer een uur, bij de 4Ah variant duurt dit ongeveer twee uren.
Wat is een Accu platform?
Eén accu die je kan gebruiken voor al je Elektrisch (Tuin)Gereedschap, dat is het idee achter een Accu platform. Door gebruik te maken van één accu bespaar je geld, je hoeft namelijk geen accu meer bij de andere machines te kopen. Je klikt eenvoudig de accu van het ene apparaat op het andere. Zo ben je bijvoorbeeld aan het boren, haal je de accu eraf en plaats je hem vervolgens op je heggenschaar om de heg te snoeien.
Voordelen van een Accu platform
- Door te kiezen voor een Accu platform bespaar je geld bij de volgende aankoop, je hoeft dan namelijk geen accu meer aan te schaffen!
- Binnen het juiste accu platform zijn de accu’s universeel uitwisselbaar. Hierdoor is het Plug & Play tussen al het gereedschap en tuingereedschap van hetzelfde merk en uiterst gebruiksvriendelijk
- Met het accu platform heb je slechts één soort accu nodig voor diverse apparatuur, waardoor je geen aparte accu voor ieder apparaat hoeft te verbruiken!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 130602 |
| EAN | 4007871960552 |
| Merk | LUX |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
6 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Je ziet de voortgang doen is erg snel in het lade
Fijne oplader in gebruik en laden, doet wat het moet doen
Daan
6 februari 2025
5/5
Gemak van LUX gereedschap
Een aanwinst om nog meer gemak te hebben van het draadloze gereedschap van LUX.
Accu leeg dan snel opladen en weer door met klussen ook op plaatsen waar geen stroom aanwezig is.
Andrew Brans
22 mei 2024
5/5
LUX gereedschap dat is het!!!
Perfect om meerdere gereedschappen van LUX mee te bedienen
5 januari 2022