Lat kwartrond hardhout 13x13 mm lengte 270 cm
Prijs: 8.49 euro
kleur:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Profielvorm:rond
- Materiaal:Hout
Wil je een binnenhoek tussen bijvoorbeeld je vloer en wand afwerken? Dan komt de lat kwartrond hardhout 13x13mm 270cm goed van pas. Deze lat is gemaakt van hardhout, een sterke en harde houtsoort met een donkere en warme uitstraling. Bovendien kun je deze kwartronde lat goed in verstek zagen, zodat de lat netjes in een bepaalde hoeken op elkaar aansluit. Door het mooie uiterlijk van het hout, kun je de lat prima ergens in het zicht plaatsen. KARWEI adviseert je om het hout voor montage 1x te voorzien van een laag grondverf, waarna je de lat na montage kunt aflakken in jouw gewenste kleur. De houten lat is eenvoudig zelf te bevestigen met koploze spijkers, voorboren of gebruikmaken van montagekit is hierbij wel gewenst. Het hout is bovendien afkomstig uit een duurzaam beheerd bos. Heb je een andere maat nodig? Geen probleem, want KARWEI heeft een breed assortiment. Kortom: een mooi en sterk stuk hardhout voor verschillende toepassingen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lat kwartrond hardhout 13x13 mm lengte 270 cm169.80
Totaal 169.80
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 191432 |
| EAN | 8711283317328 |
| Gewicht product | 192 gr |
| Hoogte product | 13 mm |
| Lengte product | 2700 mm |
| Breedte product | 13 mm |
| Merk | Geen |
Duurzaamheid
(Gedeeltelijk) Duurzamere grondstoffen
Dit product bestaat voornamelijk uit grondstoffen met een duurzame herkomst.
Stap voor stap maken we ons assortiment steeds duurzamer. Meer informatie over de duurzamere keuze.Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
4 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
4/5
Check rechtheid voor aankoop
Goed bevallen. Hardhout was vereiste want buiten toepassing, helaas (nog)niet gegrond te koop. Zelf 3 x moeten bewerken.
7141
24 augustus 2025