Prijs: 14.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Frisse kleuren in beige, geel en roze
- Gemaakt van comfortabel katoen
- Ritssluiting voor makkelijk onderhoud
- Perfect formaat voor de bank, stoel of bed
- Gemakkelijk te combineren met andere meubels
Voeg wat kleur toe aan je interieur met dit gestreepte kussen. De zachte kleuren beige, geel en roze geven een frisse uitstraling die je ruimte een gezellige sfeer biedt. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een ritssluiting, zodat je de hoes gemakkelijk kunt wassen. Met de afmetingen L55 x B35 x H10 cm is dit kussen perfect voor op de bank, stoel of bed.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370156 |
| EAN | 8720983690730 |
| Gewicht product | 680 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 550 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
