Prijs: 10.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Vrolijk kussen met ruitjespatroon en 'AMOUR' in oranje borduursel
- Schattige ruffelrand voor een speelse uitstraling
- Gemaakt van zacht katoen voor extra comfort
- Afmetingen van L35 x B25 x H10 cm, ideaal voor de bank of bed
- Brengt een romantische en charmante sfeer in je interieur
Breng een speelse en romantische sfeer in je interieur met dit Amour kussen. Het kussen heeft een schattig ruitjespatroon in paars, met een vrolijke oranje geborduurde tekst 'AMOUR' in het midden. Het kussen is afgewerkt met een charmante ruffelrand, wat het een extra speelse uitstraling geeft. Gemaakt van zacht katoen, biedt het kussen zowel comfort als stijl. Met de afmetingen L35 x B25 x H10 cm is het ideaal voor op een bed, stoel of bank.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370199 |
| EAN | 8720983690808 |
| Gewicht product | 290 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 250 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
