Prijs: 1.99 euro
Actie
Voeg product toe aan set
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 27 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Basic, moderne stijl
- Makkelijk te monteren
- Inclusief bevestigingsmateriaal
De Knop Kitty Aluminium 30 mm voegt een rustige en verfijnde uitstraling toe aan je interieur. Het neutrale aluminium design vormt een subtiel accent dat uitstekend combineert met lichte meubels, houttinten en moderne woonstijlen. Het formaat van 30 mm ligt prettig in de hand en voelt solide aan bij dagelijks gebruik. Kitty is ideaal voor dressoirs, nachtkastjes, keukenkastjes en andere meubels die een stijlvol en harmonieus detail nodig hebben. Dankzij de eenvoudige montage realiseer je snel een mooi en uniform geheel.
De knop wordt per stuk verkocht inclusief bevestigingsmateriaal
Passende accessoires
Handig als set kopen
Knop Kitty aluminium 30mm7.96
Voeg product toe aan set
Totaal 7.96
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 247304 |
| EAN | 8712006081052 |
| Gewicht product | 24 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 22 mm |
| Breedte product | 30 mm |
| Type(nummer) | Knop |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.