Kleurstaal KARWEI stoffen lamellen lichtgrijs (kleurnr. 22394)
Beoordeeld met 1.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
Gratis kleurstalen (max. 5), voordeelprijs: euro met korting
Prijs: 0.99 euro
Online beperkt op voorraad
Niet verkrijgbaar in de bouwmarkt
Ben je er nog niet helemaal uit welke kleur raamdecoratie je wilt? Maak dan gebruik van onze stalenservice. Je ontvangt van ons gratis een kleurstaal, zodat je op je gemak thuis de kleur en de structuur van het product kunt bekijken voordat je gaat bestellen. Bestel meerdere staaltjes tegelijk als je twijfelt tussen verschillende raamdecoratie, je kunt maximaal 5 stalen gratis bestellen.
De juiste keuze maken voor raambekleding én goed inmeten is niet altijd makkelijk. Je kunt er ook voor kiezen om je bij jou thuis gratis te laten adviseren door één van onze adviseurs, de stoffen of materialen te laten voelen en je ramen direct in te laten meten! Persoonlijk advies aan huis
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 344531 |
| EAN | 8711439465224 |
| Gewicht product | 10 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 1 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |