Kleurstaal KARWEI stoffen lamellen lichtgrijs (kleurnr. 22394)
Beoordeeld met 1.0 van de 5 sterren, 1 klantreview
Gratis kleurstalen (max. 5), voordeelprijs: euro met korting
Prijs: 0.99 euro
Online op voorraad
Niet verkrijgbaar in de bouwmarkt
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 324500 |
| EAN | 8711297137233 |
| Gewicht product | 6 gr |
| Hoogte product | 200 mm |
| Lengte product | 1 mm |
| Breedte product | 145 mm |
| Merk | CATCH BY HOLLAND HAAG |
| N P K | 9998-9998-9998 |