Prijs: 2.79 euro
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
Let op: dit is een kleurstaal
Met het kleurstaal van het lattenwand viltpaneel beige 8 mm kan je thuis beoordelen of het viltpaneel past bij jouw huis en inrichting. Het kleurstaal hoort bij het artikel viltpaneel Perth beige 8 mm 260x52,6 cm (artikel 278653)
Passende accessoires
Handig als set kopen
Kleurstaal lattenwand vilt Perth beige 20x30cm2.79
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 2.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 278654 |
| EAN | 8717003452607 |
| Gewicht product | 810 gr |
| Hoogte product | 8 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Merk | Silentlines |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.