Keter tuinhuis Factor 86 grijs kunststof 256,5 x 182 x 243 cm
Prijs: 1199 euro
959.20 met Club Karwei
20% korting
20% korting op alle tuinhuizen en overkappingen alleen met de Club Karwei Kaart, op bestelling
Aanbieding t/m 31-05-2026
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Met dubbele deuren en schuin aflopende vloer
- Gemaakt van onderhoudsvrij kunststof met aluminium versteviging
- Inclusief vloer, dak, zijraam en lichtstrook
- Ruime opbergplek met hoge nok
Zoek je een onderhoudsvrij tuinhuis waar je jarenlang plezier van hebt? De Keter Factor 86 is gemaakt van stevig kunststof met aluminium versteviging. Het materiaal rot niet, deukt niet en roest niet. Je zet dit huisje op met z’n tweeën in een middag. Het slimme ontwerp met dubbele deuren en schuin aflopende vloer maakt het verplaatsen van zware spullen eenvoudig. Fietsen, gereedschap, kussens, speelgoed of meubels: alles blijft schoon dankzij de bijgeleverde vloer. Binnen is verrassend veel licht door het zijraam en de lichtstrook in het dak. De binnenruimte is bijna 2,4 meter hoog, dus ook voor grote spullen geschikt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 508645 |
| EAN | 7290103664947 |
| Gewicht product | 117000 gr |
| Hoogte product | 2430 mm |
| Lengte product | 1820 mm |
| Breedte product | 2565 mm |
| Type(nummer) | 17197897 |
| Merk | KETER |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
2 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
2 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima tuinhuis
Prima tuinhuis. Voldoet aan onze wensen. Het opzetten duurt wel wat langer dan de 3 uur 😉, maar goed, dat gebeurt vaker.
MenM
22 april 2023
5/5
Tevreden met tuinhuis keter
Ik had er al 1 , nu de tweede. Makkelijk in onderhoud
Claus
4 mei 2021
3/5
Over keter factor 86 tuinhuis
Ik vind het heel mooie en geschikt voor de fietsen en spoelen.
R Alwakeel
10 juli 2022