Keter Store It Out Midi opbergbox tuin antraciet 845 liter
- Thuisbezorgd
- gratis
- Bezorging tussen 15 mei en 18 mei
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bestand tegen roest rot en verkleuring
- Waterbestendig
- Geschikt voor opbergen van tuinspullen
Netjes opbergen in een compact formaat
De Keter Store It Out Midi opbergbox tuin antraciet 845 liter helpt je om tuinaccessoires en gereedschap netjes op te bergen. Dankzij het compacte formaat past deze box makkelijk in verschillende tuinen of op een terras, terwijl je toch veel opbergruimte hebt.
Geschikt voor buitengebruik
De waterbestendige constructie helpt om de inhoud droog te houden bij regen. Zo blijven je tuinspullen beschermd. De opbergbox wordt geleverd als bouwpakket en is eenvoudig zelf te monteren.
Strakke uitstraling en praktisch materiaal
De kunststof constructie is makkelijk schoon te houden en geschikt voor buitengebruik. Daardoor heb je weinig onderhoud aan de box.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 221772 |
| EAN | 7290112634405 |
| Gewicht product | 18000 gr |
| Hoogte product | 1100 mm |
| Lengte product | 715 mm |
| Breedte product | 1320 mm |
| Merk | KETER |
| N P K | 9998-9998-9998 |