KARWEI wandspot Ferry E14 zwart
24.99
Prijs: 12.49 euro
50% korting
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lampfitting:E14
- Materiaal:Glas, Metaal
De KARWEI Ferry opbouwspot in het zwart is een mooie, moderne spot voor in jouw interieur. Zijn mat zwarte kleur in combinatie met de glazen bol maakt hem al snel passend in jouw interieur.
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI wandspot Ferry E14 zwart12.49
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 12.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 202155 |
| EAN | 8711247142867 |
| Gewicht product | 660 gr |
| Hoogte product | 140 mm |
| Lengte product | 125 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.